Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:12
Линк
Vetura , Shkup , Kisella Voda

Се продава Renault Clio 4 - LIMITED EDITION 2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Dhj 15:20
Линк
Vetura , Shkup , Aerodrom

MITSUBISHI ASX 2021 KAKO NOV

18 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 00:51 Shtëpi , Tetovë

Se prodava komplet namestena kukja

Numri i dhomave: 5
Sot 00:00 Vetura , Shkup

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 Vetura , Strumicë

Mercedes A 180

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tetovë

Shtëpi afer shkolles naim frasheri

199 999 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 23:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tetovë

shitet shtepia

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 23:47 Telefona celular , Shkup , Gjorce Petrov

Samsung A71, како нов

8 000 MKD

Dje 23:34 Vetura , Resnjë

PASSAT CC 2.0 TDI 4MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Vetura , Resnjë

MERCEDRS E220 CDI AMG 7G 2012

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:24 Vetura , Manastir

БМВ 525Д- ПРЕМИУМ АВТОМОБИЛ

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:12 Shitorja Vetura , Manastir

MERCEDES A160 CDI 90KS. AVTOMATIK (AVANTGARDE)

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Vetura , Shkup , Karposh

Polo 1.2 tdi

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:10
Линк
Vetura , Shkup

MERCEDES E220

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Vetura , Shkup , Ilinden

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10
Линк
Vetura , Koçan

Dodge Journey 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:06 Kafshë shtëpiake Mace , Kumanovë

Se podaruvaat 2 mali macinja

Dje 23:01 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Audi a6 3.0tdi quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Rafte të ndryshme , Shkup , Gazi Babë

Fiokara

6 000 MKD

Dje 22:48 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Shkup , Gjorce Petrov

Parnogreenje 075446927

1 000 MKD

Dje 22:47 Vetura , Shkup , Centar

Passat B8 R line look/Matrix Led

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Banesa , Shkup , Centar

Modern fully furnished premium apartment in Limak Diamond

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:39 Vetura , Shkup , Kisella Voda

E-class 200 cdi W212

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:35
Линк
Moped (nën 50cc) , Shkup , Karposh

Se prodava

1 000 EUR

Dje 22:33 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Shkup , Kisella Voda

Mazda polovni delovi

11 111 MKD

Dje 22:14 Makina dhe Vegla , Shkup , Gjorce Petrov

Platforma digalka zaba 18m

15 000 EUR

Dje 22:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Centar

Stan dolno Vodno 82m so 3spalni

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione