Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Nën 11:03
Linku:
Telefona celular , Shkup , Centar

Prodavam Samsung A40

3 500 MKD Çmimi me zbritje

19 Nën 13:39
Linku:
Vetura , Shkup

Se prodava Seat ibiza 1.9TDI 105hp 2008/09

5 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:02
Linku:
Banesa , Shkup , Aerodrom

Бисер Аеродром / Модерно опремен стан 90м2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90

Sot 04:13 Vetura , Shkup , Aerodrom

Se Prodava KIA RIO 2020 so 13.000km

11 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:21
Linku:
Vetura , Kumanovë

AUDI Q5 SQ5 3.0 TDI BITURBO 313 KS

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:11 Banesa , Shkup , Centar

DEBAR MALO NOVI STANOVI

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:58 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Stan

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:35 Për fëmijë Veshje , Shkup , Centar

облека

Dje 23:30 Vetura , Prilep

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:18 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Се продава Citroen SAXO

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:05 Shitorja Vetura , Ohër

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4x4 FEJSLUFT PANORAMA -11. MT Auto

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkup , Karposh

Atraktivna kuka vo Taftalidze

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 23:00 Vetura , Shkup , Karposh

Polo 1.2 tdi

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00
Linku:
Vetura , Shkup

MERCEDES E220

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Vetura , Ohër

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Vetura , Shkup , Ilinden

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00
Linku:
Vetura , Koçan

Dodge Journey 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:47 Shitorja Vetura , Shkup

Audi A6 3.0 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Shitorja Vetura , Shkup

PEUGEOT 206 CABRIO SERVISIRANO REGISTRIRANO

2 799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:46 Shitorja Vetura , Shkup

SMART REGISTIRAN DO 10 2024 PANORAMA

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:44 Shitorja Vetura , Shkup

CITROEN NEMO TOVARNO 1.4 HDI

2 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 Shitorja Vetura , Shkup

VOLVO S 80 FUL OPREMA REGISTRIRANO 2.4 DIZEL

3 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 Vetura , Shkup , Aerodrom

BMW X3 2.0 XDRIVE 190ks X-line 165.000km

29 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:42 Vetura , Shkup , Aerodrom

BMW X3 2.0 XDRIVE 190ks X-line 165.000km

29 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:42 Shitorja Vetura , Shkup

FORD FOCUS 1.6TDCI 2011 REDIZAJN FABRIKA

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:40 Shitorja Vetura , Shkup

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 GOD NAVIGACIA FABRIKA

6 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Shitorja Vetura , Shkup

Ford C-Max 1.6TDCI redizajn 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:38 Shitorja Vetura , Shkup

Peugeot 208 full oprema 2014 1.0 benzin

4 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:36 Shitorja Vetura , Shkup

Peugeot 207 tovarno 1.4hdi redizajn 2011 full oprema

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Shitorja Vetura , Shkup

Renault Scenic 1.5DCI 2012 fabrika

5 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:35 Shitorja Vetura , Shkup

BMW 420 GRAN COUPE 2016 FABRIKA NAJ FUL OPREMA

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:34 Shitorja Vetura , Shkup

RENAULT FLUENCE 1.5 DCI 2010 ODLICEN FUL OPREMA

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:33 Shitorja Vetura , Shkup

FORD S MAX 1.8 TDCI NAVIGACIA 7 SEDISTA ODLICEN

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione