Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 155976
Makina , 137199
Elektronika , 35439
Të tjera , 4123

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Maj 22:37
Линк
,

Audi A4 2.0TDI

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 11:46
Линк
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:37 , ,

LACCETI 1,4 2008 GOD FUL OPREMA PLIN OD MKD

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:25
Линк
, ,

Seat Ibiza 2009

6 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:10 ,

SEAT TOLEDO 1.9 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:09 ,

KV apartment

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:06 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ W212 E200 CDI 100KW AVTOMATIK 7G

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:05 , ,

Se izdava stan vo City Garden

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:03 , ,

Se izdava stan vo Centar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:55 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55
Линк
,

VW Passat b7 2.0tdi 103kw 140ks

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

Stan od 73m2 so podrum i garaza

Numri i dhomave: 4
Sot 10:45 , ,

Izdavam stan vo Karpos 1

Numri i dhomave: 3
Sot 10:42 , ,

Daihatsu Sirion, 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

Peugeot 407 2.0 HDI full 2005 avtomatik. Kesx extr cena

2 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione