Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Dhj 09:32
Линк
Banesa , Shkup , Aerodrom

Izdavam garsonjera 36m2 Majcin Dom ZSF

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:58
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6

Sot 23:28 Vetura , Shkup

BMW 530xDrive 2011

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:24 Vetura , Kavadar

Mitsubishi Outlander II 4X4 2.2 Di-D

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:21 Vetura , Shkup , Butel

Vw Golf VI 2.0Tdi 140ks * DSG * AVTOMATIK 2009god

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:18 Banesa , Shkup , Centar

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 23:01 Banesa , Shkup , Karposh

Se Izdava Stan Vo Karpos 4 Sproti City Mall

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 22:58
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 22:55 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:54 Vetura , Shkup , Butel

Otkup na vozila VW Audi Seat BMW Mercedes Opel Fiat Peugeot

Sot 22:36 Banesa , Shkup , Aerodrom

Стан за краток престој/Short stay for rent

1 800 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 22:31 Banesa , Shkup , Aerodrom

Стан за краток престој/Short stay for rent

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 22:28 Shtëpi , Shkup , Karposh

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Numri i dhomave: 5
Sot 22:08 Vetura , Shkup , Aerodrom

Fiat Punto Evo

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 Vetura , Shkup , Kisella Voda

SEAT LEON 1.9TDI

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 Shtëpi , Shkup , Butel

Се издава

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 140
Sot 21:48 Vetura , Koçan

mercedes-benz

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:33 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Shkup , Kisella Voda

Detsko sediste za vo kola

5 500 MKD

Sot 21:26 Banesa , Kumanovë

Se prodava stan

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:23 Të tjera , Shkup , Petrovec

Lešnici (turska sorta)

200 MKD

Sot 21:18 Vetura , Resnjë

Ml 280

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17
Линк
Shtëpi , Gostivar , Mavrovë

SKI CENTER HOUSE

2 000 MKD / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 21:12 Banesa , Shkup , Karposh

Se izdava stan vo Karpos 2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:04 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Vinicë

CAMEC GLISER

2 700 EUR

Online
Sot 20:45 Banesa , Shkup , Centar

Се изнајмува стан 40 м2 во Центар

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 20:42 Vetura , Shkup , Centar

GOLF 5 - 1.9 - 6 brzini

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:39 Shitorja Vetura , Gostivar

VW POLO GTI AVTOMATIK DSG 184 KS UVOZ OD SVAJCARIA

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:35 Vetura , Shkup , Kisella Voda

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW 110KS KAKO NOV2009god

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:28
Линк
Banesa , Shkup , Aerodrom

Se izdava stan od 42m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione