Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 155867
Makina , 137061
Elektronika , 35393
Të tjera , 4107

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 ,

VW Golf 2.0tdi highline

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:53 , ,

VW Golf 6 1.6 benzin i plin 102ks 2009 highline

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:53 , ,

BMW F20 118D 143hp 2013g AUTOMATIC 8G SPORT NOVA KOLA

12 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:52 , ,

Mercedes-Benz C200 2.2CDI 136hp 2009 avantgarde

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 , ,

Bmw 118D 143hp euro 5 2010 unikat 135.000km

6 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:52 , ,

Renault Megane 1.5dci 110hp 2009g NOVA KOLA

5 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:50 , ,

Ford fusion 1.6 benzin.god.2003 full

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:39 ,

Peugeot 407 2.0 HDI 125kw

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:38 , ,

Seat Leon 1.4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:38 , ,

Izdavam prekrasen stan vo Centar Debar Maalo

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 19:38 ,

Seat Leon 1.6tdi 66kw 90ks euro 5 unikat 2013

6 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:37 , ,

AUDI A4 2.0TDI 143hp 2009g DSG-AUTOMATIC NAVI

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 , ,

Citroen C4 1.4 16V

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:37 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI UVEZENA OD CH

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 , ,

Мазда

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:37 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 , ,

VW POLO CROSS 1.9 TDI(101hp)*HighLine*����

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione