Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Nën 12:21
Линк
Vetura , Shkup , Karposh

Mercedes E 280 EVO CDI Avangarde

8 900 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:11 Shitorja Vetura , Manastir

MERCDES GLK 220 CDI 170 KS FUL AVTOMATIK-SILJANOVSKI

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:06 Tokë/Fusha dhe farma , Veles , Çashkë

Prodavam nivi

Sot 17:02 Shitorja Vetura , Shkup

VW PASSAT 2.0TDI DSG COMFORTLINE-12

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:56 Hapsirë afariste Të tjera , Manastir

Се изнајмува и продава

Sot 16:46 Materiale për ndërtim , Dellçevë

PWC garazna vrata

Sot 16:46 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Shkup , Karposh

Secenje drva frlanje granki

Sot 16:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Sopisht

Sopiste City View Condominium

1 250 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 16:36 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Shkup

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 16:31 Vetura , Shkup , Çair

Mitsubishi Colt - Kabriolet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30
Линк
Vetura , Shkup , Gazi Babë

Golf 7 2.0 tdi Lounge

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Stan 60m2 vo Gjorce Petrov 2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 16:26 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Renovian vo Gj.Petrov 55m2 kaj M.Acev

47 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:16 Banesa , Shkup , Aerodrom

Продавам стан во Острово / Аеродром

76 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 16:14
Линк
Vetura , Shkup , Kisella Voda

Peugeot 308 - 2018god. ``92.214km`` SERVISNA - NAVIGACIJA

11 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 16:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Trosoben nov stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 3
Sot 16:07 Shitorja Vetura , Shkup

Daihatsu Terios 4X4 - Reg Cela Godina!

6 400 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:06 Telefona celular , Shkup , Gazi Babë

iPhone 12Pro Max 128gb

29 000 MKD

Sot 16:02 Tokë/Fusha dhe farma , Sveti Nikollë

Нива заградена

10 EUR

Sot 15:56 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Stan 66m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:46 Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Shkup , Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 15:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

179 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:36 Vetura , Kumanovë

Opel Vectra C, 1.9, 2007, 150 PS

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Vetura , Tetovë

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

17 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 Telefona celular , Shkup , Aerodrom

Otkup na iPhone novi i polovni

Sot 15:30 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Citroen C3 1.4hdi 2015 kako novo

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:29 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Renault Scenic Xmod 1.5dci AutoMilano

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:19 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:18 Vetura , Manastir

BMW E36 Compact

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:14 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Renault Kadjar 1.5dci AutoMilano

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 Shtëpi , Shkup

kuka vo karadak maaalo 270m2 karsi MTV

260 000 EUR

Numri i dhomave: 8

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione