Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Dhj 02:34
Линк
Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Volkovo

Numri i dhomave: 3
04 Dhj 15:20
Линк
Vetura , Shkup , Aerodrom

MITSUBISHI ASX 2021 KAKO NOV

18 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Tet 14:28
Линк
Vetura , Shkup , Aerodrom

BMW 520D FACELIFT

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 06:17 Shtëpi , Shkup , Butel

Prodavam kukja vo butel 1 na odlicna lokacija so golem dvor

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Sot 06:17 Dhoma , Shkup , Kisella Voda

Издавам соба

6 000 MKD / muaj

Sot 06:17 Të tjera , Shkup , Kisella Voda

Се продава Rufixalo 10мг

3 000 MKD

Sot 06:17 Të tjera , Tetovë , Tearcë

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 EUR

Sot 06:17 Telefona celular , Gostivar

Top sostojba

2 800 MKD

Sot 06:17
Линк
Vetura , Shkup , Kisella Voda

CITROEN C1 1.0 VVT-I 72KS FEEL 2018G AUTOMATIK

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 06:17 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Prodavam ford fokus 2010 god

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:17 Të tjera , Koçan

Домашен ливадски мед

500 MKD

Sot 06:17 Telefona celular , Shkup , Aerodrom

Се продава Iphone 12

300 EUR Намалена цена

Sot 06:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Ekskluzivno novogradba Crvena Voda Debar Maalo

109 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:17 Punë Të tjera , Shkup , Centar

rabota

Sot 06:17 Vetura , Shkup , Kisella Voda

AUDI -A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:17 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Se prodava mazda 6 2005 dizel 2.0 fr

2 000 EUR

Sot 06:17 Vetura , Tetovë

Seat toeldo 2.0 Tdi DSG automatic

4 200 EUR

Sot 06:17
Линк
Shtëpi , Manastir

SE PRODAVA KUKA VO NAS.STRELISTE BITOLA

85 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 06:17 Tokë/Fusha dhe farma , Strumicë , Bosilovë

Niva

Sot 06:17 Vetura , Prilep

BMW 318 - 2.0D F31 EFFICIENT DYNAMICS Edition

11 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:16 Kafshë shtëpiake Mace , Strumicë

Se prodava persiska macka

4 000 MKD

Sot 06:16 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Shkup

Prodavam gm kompjuter

11 000 MKD

Sot 06:16 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Se prodava mazda 6 2005 dizel 2.0 fr

2 000 EUR

Sot 06:16 Banesa , Shkup , Centar

Se izdava stan na Vodnjanska odlicen za deloven prostor

580 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 06:16 Të tjera , Tetovë , Tearcë

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 EUR

Sot 06:16 Të tjera , Tetovë , Tearcë

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 EUR

Sot 06:16 Vetura , Shkup

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:16 Vetura , Resnjë

MERCEDRS E220 CDI AMG 7G 2012

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:16 Shtëpi , Shkup , Kisella Voda

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 06:16 Vetura , Shkup

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:16 Vetura , Tetovë

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

17 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Centar

Cetvorosoben stan od 120m2 Kapistec Ruzveltova

193 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 06:16 Banesa , Shkup , Aerodrom

Стан за краток престој/Short stay for rent

1 600 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 06:16 Telefona celular , Shkup , Kisella Voda

prodavam nov samsung s23 5g 128

600 EUR

Sot 05:16
Линк
Banesa , Shkup , Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:56 Vetura , Tetovë

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 04/2024N

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:56
Линк
Banesa , Shkup , Aerodrom

Prodavam stan na odlicna lokacija, mala zgrada 20 stana

1 550 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione