Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 155997
Makina , 137232
Elektronika , 35441
Të tjera , 4135

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 11:23 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

BMW X5 E53

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 , ,

Se izdava stan na Vodno

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 11:15 , ,

Golf 6 1.6 TDI 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:13 Shitorja , ,

Opel Grandland X 1.6 D 120KS Innovation AT

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:12 Shitorja , ,

Land Rover Discovery 3.0D SE 248КS Automatik

48 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:12 Shitorja , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks Business Edition MT

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:12 Shitorja , ,

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136ks Business AT

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:11 Shitorja , ,

Audi A5 3.0 TDI quattro stronic7 design luxe

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:10 Shitorja , ,

Opel Crossland X 1.5D 102ks Innovation MT

17 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:10 , ,

Stan vo Centar na Skopje

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 11:10
Link:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:10 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks full oprema navi registrirana

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione