Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 159369
Makina , 139035
Elektronika , 36207
Të tjera , 4549

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 04:06 ,

Audi A4 Avant 2.0TDI

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55 , ,

Se izdava kompletno opremen stan

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 03:54 ,

Seat Leon Cupra 240ps

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 ,

Audi A8 3.0D 2009 Facelift

17 000 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 , ,

Ford Smax 2010 automatik 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:57 , ,

GOLF 5 2.0 TDI 140KS 4 MOTION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49 , ,

Se izdava stan od 57m2 vo Centar

Numri i dhomave: 2
Sot 01:48 , ,

GOLF 5 GT 1.9 TDI 105KS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:06 , ,

Seat Altea 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 ,

Seat Alhambra 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:05
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:53 Shitorja , ,

Audi A7 3.0tdi 245ps Quattro

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 , ,

Opel Vectra 2.0 disel

700 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 23:43 ,

Mercedes E250 CDI 4Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

Ford puma

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:23
Линк
, ,

VOLVO XC90 7-SEDISTA

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione