Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Dhj 19:04
Линк
Banesa , Ohër

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 12:03 Agjent për shitje të pronës Banesa , Tetovë

Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 11:58 Vetura , Shkup , Aerodrom

Peugeot 2008 1.6 blue HDI active

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:56 Vetura , Shkup , Aerodrom

Opel Astra 2017 | 1.6 Benzin/Plin

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Tetovë

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:47 Telefona celular , Shkup , Butel

LG K52 KORISTEN SOCUVAN ODLICEN TOP CENA

5 000 MKD

Sot 11:45 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:43 Shitorja Vetura , Shkup , Centar

VW Pasaat cc 2.0 170ks 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:36 Banesa , Shkup , Karposh

Se izdava stan za kratok prestoj

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 11:25 Banesa , Shkup , Aerodrom

Se iznajmuva ubav stan vo aerodrom

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:16 Shtëpi , Kavadar

СЕ ПРОДАВА КУЌА

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:16 Vetura , Shkup , Centar

BMW 116i so Sport paket 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:16
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Edinstvena prilika Diamond Garden Stan Prodazba

Numri i dhomave: 3
Sot 11:09 Banesa , Shkup , Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 11:09 Konzolatë për lojëra , Shkup , Karposh

PS 4

12 000 MKD

Sot 11:09 Banesa , Manastir

Se prodava stan

1 MKD

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:09 Banesa , Shkup , Centar

Se iznajmuva lux stan na vodno

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Gostivar

Se prodava stan 50 m/2 +3 m/2 podrum na 2-kat

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 10:57
Линк
Banesa , Shkup , Centar

ITNO Ce prodava odlicen stan vo centar mnogu evtino

1 690 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 10:56 Vetura , Shkup , Petrovec

BMW X6 3.5 Xdrive 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Се продава стан на Водно 67м2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:56 Vetura , Shkup , Çuçër-Sandevë

Otkup na vozila

Sot 10:56
Линк
Banesa , Shkup , Karposh

опремен трособен стан во Козле

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:56
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Se iznajmuva stan/deloven prostor vo Madzir Maalo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:56 Banesa , Shkup , Karposh

Novogradba dupleks kaj Mlecen

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:49 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

Mercedes S 6.3 AMG LOOK 350CDI(258Ps) Full Oprema

44 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

BMW F10 3.0d 204 Ps "8G-Menjac Automatik" ������������

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

BMW X5 3.0 Sd(286Ps) Bi-Turbo "X-Drive"

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

BMW 318 d 2.0 Motor "AUTOMATIK" 8-Tronic Menjac" 2012 Godina

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Centar

САВИЌ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО

97 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione