Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Nën 12:56
Линк
Shitorja Vetura , Shkup , Centar

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:13 Të tjera , Veles

PRODAZBA NA GEJMING FIRMA

1 MKD

Online
Sot 19:11 Vetura , Kumanovë

RENO MEGAN 1.9DCI REG-FUL OPREMA ZA POMALO

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:08 Vetura , Shkup , Butel

SEAT LEON 1.9TDI (105KS) -2010G.

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:05 Vetura , Shkup

Se prodava 118i

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:55
Линк
Banesa , Shkup , Gazi Babë

Se izdava stan vo n.Hipodrom

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:52 Banesa , Ohër

Купувам стан во Охрид

Sot 18:45 Vetura , Shkup , Petrovec

PEUGEOT 308 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:39 Vetura , Manastir

Se prodava

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:35
Линк
Telefona celular , Shkup , Gazi Babë

Samsung Z fold 3 - 256 GB

490 EUR

Sot 18:08 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 18:05
Линк
Shtëpi , Shkup , Gazi Babë

Kuka vo Madzari

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Sot 18:01 Vetura , Kumanovë

Prodavam Audi A3

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Shkup , Karposh

VW POLO 2019 25.000KM NEUVEZENO

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:00 Vetura , Shkup , Kisella Voda

FORD FIESTA 1.5 TDCI 75KS TREND PLUS 2017G

6 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:57 Shitorja Vetura , Shkup , Karposh

SKODA OCTAVIA 2020 NEUVEZENA OD PRV SOPSTVENIK

15 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:55 Veshje/Këpucë Unisex , Shkup

Nike Lebron 19

109 EUR

Sot 17:48 Vetura , Shkup , Kisella Voda

RENAULT SCENIC X-MOD 1.6DCi 131hp 2012g

6 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:41 Vetura , Shkup , Kisella Voda

AUDI -A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:35
Линк
Banesa , Gjevgjeli , Dojran

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:33 Vetura , Shkup , Karposh

FORD FIESTA 1.4 TDCI TITANIUM

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:32 Telefona celular , Shkup , Centar

SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G NOV NEOTPAKUVAN

38 000 MKD

Sot 17:17 Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Се издава сутерен во Новоселски пат

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 17:17 Të tjera , Ohër

Fiskalna kasa-pecatac

6 500 MKD

Sot 17:17 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Shkup

Izvedba od gips knauf stiroporni fasadi

Sot 17:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Karposh

Ekskluzivno 63m2 Karpos 4

91 350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Karposh

Ekskuzivno Aleksandrija 61m2 1350e !!!

88 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:07 Banesa , Prilep

Se prodava luksuzno opremen stan

Numri i dhomave: 4
Sot 17:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Radovisht

Kreveti

10 000 MKD

Sot 17:07
Линк
Vetura , Kumanovë , Likovë

Golf 5 (V) I SJELLUR NGA AUSTRIJA

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:07 Vetura , Shkup , Karposh

Dacia duster 4x4 1.5dci dizel ne uvezena full oprema

8 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:07 Vetura , Shkup

Fiat grande punto 1.4 atestiranplin full oprema reg.

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Vetura , Shkup

Chevrolet spark so full oprema odlicno socuvan

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:07 Vetura , Negotinë

Ford Fusion Dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione