Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 20:37 Të tjera , Koçan

Домашен ливадски мед

500 MKD

Dje 20:34 Vetura , Shkup , Butel

Audi A4 B7 2.0tdi 140ks 6 brzini odlicna sostojba

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Kumanovë

Cisterni

Dje 20:24 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 Banesa , Shkup

Deloven prostor karshi partizanska

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:14 Hapsirë afariste Depo , Veles

SE IZDAVA MAGACIN VO VELES

Dje 20:05
Линк
Kafshë shtëpiake Qen , Koçan

Pekenezer

4 500 MKD

Dje 20:05 Banesa , Shkup , Karposh

Se prodava stan 58 m2 na ulica Skupi pokraj Vardar

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:05
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Karposh

SE PRODAVA NOV STAN VO VLAE 48M2

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:53 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

RENAULT CLIO 1.5dci 2013g Avtoplac7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53
Линк
Banesa , Shkup , Çair

Продавам стан

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Centar

Nov stan od 134m2 Vodno kaj ukrainska ambasada

241 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:51 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Renault Scenic X-Mod 1.5dci navi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:50 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

NISSAN JUKE 1.5dci 2011god

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:45 Telefona celular , Shkup , Butel

LG K52 KORISTEN SOCUVAN ODLICEN TOP CENA

5 000 MKD

Dje 19:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tetovë

Kuqa vo Potok- AI Real Estate

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:21 Banesa , Shkup , Karposh

Se izdava stan vo Karpos 4

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 19:13 Të tjera , Veles

PRODAZBA NA GEJMING FIRMA

1 MKD

Online
Dje 19:11 Vetura , Kumanovë

RENO MEGAN 1.9DCI REG-FUL OPREMA ZA POMALO

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:08 Vetura , Shkup , Butel

SEAT LEON 1.9TDI (105KS) -2010G.

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Vetura , Shkup

Se prodava 118i

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:55
Линк
Banesa , Shkup , Gazi Babë

Se izdava stan vo n.Hipodrom

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:52 Banesa , Ohër

Купувам стан во Охрид

Dje 18:45 Vetura , Shkup , Petrovec

PEUGEOT 308 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:39 Vetura , Manastir

Se prodava

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:35
Линк
Telefona celular , Shkup , Gazi Babë

Samsung Z fold 3 - 256 GB

490 EUR

Dje 18:08 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 18:05
Линк
Shtëpi , Shkup , Gazi Babë

Kuka vo Madzari

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione