Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 157624
Makina , 138213
Elektronika , 35873
Të tjera , 4337

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

27 Qer 12:35
Link:
, ,

Citreon Berlingo 1.9 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 21:58 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 Shitorja ,

Bmw X3 2.0 xDrive

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:48 , ,

Honda Accord 2005 godina od prv gazda

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

Odlicna kuka na odlicna lokacija

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 21:41 ,

Odlicna kuka na odlicna lokacija

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 21:38 ,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 21:38 , ,

Stan na Vodno

Numri i dhomave: 2
Sot 21:27 , ,

Kukja na Vodno

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Sot 21:20 , ,

VW Jetta 2008 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 , ,

VW Passat CC 2.0dsg 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16
Link:
, ,

Stan vo Centar kaj Crven krst od 50m2

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 21:11
Link:
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 Shitorja ,

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:40 ,

ЕКСТРА ВОЗИЛО

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:37 ,

Mercedes-Benz C220 cdi copue

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:30 ,

GOLF 7 2.0 TDI UVEZ..OD GERMANIJA SO VOZENJE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 , ,

ALTEA 2.0 TDI 2006 GOD OD MKD PERFEKTNA

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:19 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 2012 copa facelift perfekten

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:14 , ,

Prodavam golf 4 tdi 2000 god

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 850 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione