Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë

Vendbanime , 166886
Makina , 144788
Elektronika , 38240
Të tjera , 3855

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 10:14 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

Seat Ibiza 1.4TDI nov uvoz

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:13 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks bez zabeleska

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:09 Shitorja Vetura , Shkup

Mercedes-Benz C 200 CDI 136ks Navi Odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 Vetura , Tetovë

Mercedes-Benz S350d Amg line fabricka sostojba

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Se izdava garsonjera 37m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Karposh

Se iznajmuva stan vo Karpos 4

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 50
Sot 10:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Nov stan vo Centar

1 650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:08 Shtëpi , Shkup , Karposh

Se izdava 45m2 stan del od familijarna kuka

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 Shtëpi , Shkup , Karposh

Se izdava kuka od 50m2

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:08 Banesa , Shkup , Karposh

Moderno uredena garsonjera kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:08 Vetura , Shkup , Karposh

Grand Cherokee 3.0 CRDi overland

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:08 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Opel Astra H 1.7 CDTI cosmo paket

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Opel Astra H 1.7 CDTI cosmo paket

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Vetura , Shkup , Aerodrom

LANOS

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione