Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 155867
Makina , 137061
Elektronika , 35393
Të tjera , 4107

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 09:45 ,

Renault Megane 1.5dci 2010 avtomatic

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:35 , ,

Stan vo naselba Kozle od 40m2

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 09:32 , ,

Matiz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:30 , ,

VW POLO CROSS 1.9 TDI(101hp)*HighLine*����

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20 , ,

FIAT PUNTO 1.2

2 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 , ,

LACCETI 1,4 2008 GOD FUL OPREMA PLIN OD MKD

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05
Линк
,

Vend per ndertim

400 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:00
Линк
, ,

Продавам Сеат Ибица

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:58
Линк
,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 999 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:56 , ,

Mercedes-Benz E320 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 ,

SHARAN ZA MERAK

1 MKD

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:54 ,

Mazda 3 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:54 ,

BMW 320D stransko

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 , ,

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 08:24 , ,

LANCER 1.5 2009 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:24 ,

VW Caddy stransko ocarineto vozilo

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Shitorja ,

Volvo XC60 2.0D4 190HP Momentum AWD sport paket

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:08 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:11 , ,

Kawasaki ER 6N

3 920 EUR

Viti: 2008

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione