Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Sht 14:49
Линк
Artikuj për koleksion , Kumanovë

Masina za kucanje

150 EUR

25 Sht 00:13
Линк
Vetura , Shkup , Centar

Se prodava Nissan Micra-cena po dogovor

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Karposh

EVGA RTX3070

300 EUR Намалена цена

Sot 01:46 Vetura , Shkup , Karposh

Se prodava

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:46 Vetura , Prilep

Se prodava

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:46
Линк
Të tjera , Manastir

Se prodava velosiped

4 000 MKD

Sot 01:46 Orë dhe Aksesorë Për meshkuj , Shkup , Centar

Casovnik G-SHOCK GA-100-1A1

5 000 MKD

Sot 01:46 Vetura , Shkup , Aerodrom

Фиат Идеја

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 Punë Të tjera , Radovisht

Барака

Sot 01:45 Moped (nën 50cc) , Shkup , Karposh

Top sostojba

800 EUR

Sot 01:45 Banesa , Tetovë

Kerkoj gazonjere me qera

Sot 01:45 Shërbime Për dasma , Koçan

Свадбени Покани

1 000 MKD

Sot 01:45 Moped (nën 50cc) , Gostivar

Aprilia sr50 2020✅

2 200 EUR

Sot 01:45 Të tjera , Shkup

Hemoroidi

500 MKD

Sot 01:45 Konzolatë për lojëra , Shkup , Çuçër-Sandevë

Ps4 igri

1 100 MKD

Sot 01:45 Telefona celular , Manastir

HONOR 50 Lite

13 000 MKD

Sot 01:45 Vetura , Shkup , Karposh

Citroen c-elysee 2018god.ne uvezen servisna istorija

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:45 Të tjera , Shkup , Ilinden

Jambolii

1 MKD

Sot 01:45 Vetura , Shkup , Aerodrom

Fiat 500 1.2

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:45 Vetura , Gostivar

Kia Sorento Gostivar

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:45 Vetura , Shkup

Se prodava ili zamenuva

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 Banesa , Shkup , Centar

Stan vo centar Skopje

1 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 01:45
Линк
Të tjera , Shkup , Centar

Tasna

Sot 01:45 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të tjera , Tetovë

Kamin

110 EUR

Sot 01:45 Tokë/Fusha dhe farma , Shkup , Gazi Babë

Niva Brnjarci

9 EUR

Sot 01:45 Tokë/Fusha dhe farma , Shkup , Gazi Babë

Niva Brnjarci

9 EUR

Sot 01:44
Линк
Konzolatë për lojëra , Kumanovë

ps 3 igri vo odlicna sostojba

1 000 MKD

Sot 01:44 Banesa , Koçan

Продава се стан

21 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Karposh

Iznajmuvame stan 79m2 vo Porta Kozle

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 01:44
Линк
Vetura , Shkup

Opel Corsa 1.2 Benzin

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:44 Banesa , Shkup , Aerodrom

Се изнајмува нов стан

Numri i dhomave: 2
Sot 01:44
Линк
Vetura , Radovisht

R-line mund edhe ndrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 Konzolatë për lojëra , Shkup , Shuto Orizare

Se prodava Ps2

1 500 MKD

Sot 01:40 Vetura , Berovë

Mercedes E220CDI Elegance

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:40
Линк
Vetura , Shkup , Çuçër-Sandevë

Se prodava jugo 55

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:40 Kafshë shtëpiake Qen , Manastir

Pikinejzer

1 EUR

Sot 01:40 Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Prodavam stan vo Gjorce Petrov 41m2 +10m2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:28 Telefona celular , Negotinë

Apple iPhone 12 Pro Max 512GB

500 EUR

Sot 01:28 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Manastir

Haus Majstor

Sot 01:28 Vetura , Shkup , Çair

Daewo

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:28 Banesa , Shkup , Karposh

Се продава стан 47м2 во комплекс Александрија

68 800 MKD

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione