Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Qer 16:03
Линк
Vetura , Kumanovë

Mitsubishi Colt 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 05:22 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Audi A5 2.0 TFSI Cabrio B8.5

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:14 Shitorja Vetura , Shkup

VW T4 multivan generation 2.5TDI ekstra full

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 03:17 Shitorja Vetura , Shtip

VW PASSAT 1.6 TDI BlueMotion 88 kw 2018 AUTOMATIC

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:37 Telefona celular , Shkup

iPhone 8 plus

120 EUR

Sot 00:21 Vetura , Shkup , Aerodrom

PASAT B8 1.6 2015 EXTRA

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stan vo Trgovski Centar

111 111 111 111 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:38 Banesa , Shkup , Centar

Prekrasen stan so tri spalni sobi

1 750 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:35 Shitorja Vetura , Ohër

SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12. MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:33
Линк
Banesa , Shkup , Aerodrom

Se izdava stan za deloven prostor

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:27
Линк
Shtëpi , Shkup , Shuto Orizare

Kuka so prodavnica i golem dvor

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 22:24 Vetura , Shkup

✪ HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi REGISTRIRANA+SERVISIRANA ✪

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24
Линк
Shtëpi , Shkup , Shuto Orizare

Kuka so prodavnica i golem dvor

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 22:20 Shitorja Vetura , Ohër

VW POLO 1.2 60 KS 113000 KM UVOZ GERMANY - 06.MT Auto

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:14 Vetura , Shkup , Aerodrom

Се продава Opel Zafira во одлична состојба

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:09 Telefona celular , Shkup

iPhone 12 pro max

Dje 22:07 Vetura , Shkup , Aerodrom

Opel Tigra 1.4 Benzin

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:07 Për fëmijë Lodra , Kumanovë

Плишани Мечки

1 700 MKD

Dje 22:07 Shitorja Vetura , Shkup

MERCEDES A 180 CDI 81KW 2010 GODINA AVTOBANDA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Vetura , Manastir

Fiat 500 benzin 2008

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:52 Vetura , Manastir

Fiat 500 benzin 2008

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione