Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 11:10 Shtëpi , Kavadar

СЕ ПРОДАВА КУЌА

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:10
Link:
Vetura , Shkup , Centar

BMW 116i so Sport paket 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:09 Vetura , Prilep

BMW 318 - 2.0D EFFICIENT DYNAMICS

11 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:03 Banesa , Shkup , Aerodrom

Stan od 73m2 vo Novo Lisice

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:58 Banesa , Shkup , Karposh

****Prodavam stan vo Karposh od 117m2****

1 190 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:50
Link:
Banesa , Shkup , Karposh

опремен трособен стан во Козле

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:50 Banesa , Shkup , Gazi Babë

Се продава стан во Автокоманда

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
Sot 10:50 Banesa , Shkup , Karposh

Stan na kejot na Vardar Vlae Karpos 4

138 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:50
Link:
Banesa , Shkup , Centar

Се продава стан на Водно 67м2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:50 Banesa , Strugë

Apartman vo Evrohotel Struga

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:50 Banesa , Veles

Se izdava del od kukja

4 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:50 Banesa , Shkup , Centar

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:50 Vetura , Shkup , Petrovec

BMW X6 3.5 Xdrive 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50
Link:
Banesa , Shkup , Centar

Se iznajmuva stan/deloven prostor vo Madzir Maalo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:50
Link:
Banesa , Shkup , Karposh

Novogradba dupleks kaj Mlecen

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:50 Banesa , Shkup , Gazi Babë

stan cento limeni zgradi

8 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Shtëpi , Tetovë

Kuka vo Tetovo

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 7
Sot 10:40 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Mercedes-Benz C 200 D

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:40 Vetura , Shkup , Aerodrom

Citroen ds3 1.6 benzin 156 ks

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:39 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Голф 1.6 Се продава

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 Shtëpi , Tetovë

Prodavam Drenovec 1

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 7
Sot 10:24 Vetura , Strumicë

Peugeot 308 Allure - Swiss Edition

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22
Link:
Banesa , Shkup , Centar

Se izdava nenamesten trosoben stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 10:20 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Vetura , Shkup

Suzuki Swift

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:19 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

OPEL CORSA 1.3 CDTI PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

4 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:17 Vetura , Shkup , Karposh

PANDA 4X4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:52
Link:
Vetura , Shkup , Aerodrom

Alfa Romeo 147 1.9JTDm odlicna

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:51
Link:
Vetura , Shkup , Aerodrom

Alfa Romeo 147 1.9JTDm odlicna

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50
Link:
Vetura , Shkup , Gazi Babë

VW Golf 6 familjarna kola

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48
Link:
Vetura , Shkup , Gazi Babë

VW Golf 6 familjarna kola

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Vetura , Shkup , Aerodrom

Opel Corsa E 1.4-16v(90hp)AUTOMATIC*Enjoy plus-18g.

8 890 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:32 Shitorja Vetura , Veles

Ford S-Max 2.0tdci 2009

66 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione