Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Dhj 05:49
Link:
Banesa , Shkup , Karposh

Стан во Карпош 2 55м2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 08:33 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 136KS.KARAVAN DINAMIK LINE MODEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55KW. ECOMOTIVE MOTOR COPA OPREMA

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:31 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105KS.CONFORT LINE MODEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

VW JETTA 1.9 TDI 77KW.DINAMIK OPREMA 2008G.

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

HYUNDAI I20 1.4 CRDI 55KW.DINAMIK OPREMA

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:29 Vetura , Kumanovë

RENO MEGAN 1.9DCI REG FUL OPREMA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:28 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 CDTI 110KW.4X4 7-SEDISTA FUL OPREMA

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:28 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9 TDI 77KW.SPORTBECK DINAMIK LINE OPREMA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 110KW.4X4 COSMO OPREMA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:26 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

GREAT WAAL 2.4 GPL 4WD STEED N’1 5-SEDISTA PLUS TOVAREN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:25 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE-LIFT MOTOR LANCE EURO-5

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

Audi A3 2.0tdi 140ks dsg avtomatik dinamik oprema

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:24 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 TREND OPREMA 149700KM.GARANCIJA

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:13 Vetura , Shkup , Karposh

GOLF.6.PLUS.1.6.TDI.105.KS 10.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:12 Vetura , Shkup , Karposh

CITROEN.C3.1.4.HDI.68.KS 12.GOD.AUTOMATIC.NEUVEZENO.FULL

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 Vetura , Shkup , Karposh

CITROEN.C3.1.4.HDI.68 KS.2011.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 Vetura , Shkup , Karposh

FIAT.IDEA.1.4.BENZIN.04 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.NOVO.FULL

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Vetura , Shkup , Karposh

OPEL.ASTRA.1.7.DIZEL.08 GOD.KLIMA.NEUVEZENO.FULL

2 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:10 Vetura , Shkup , Karposh

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101.KS 03.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:09 Vetura , Shkup , Karposh

PEUGEOT.206.1.4.BENZIN 00.GOD.KLIMA.FULL

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 Vetura , Shkup , Karposh

PEUGEOT.206.1.1.BENZIN 00.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

1 699 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 Vetura , Shkup , Karposh

BMW.525.TDS.98.GOD AUTOMATIC.REG.05.2024.FULL

1 499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:05 Shitorja Vetura , Veles

SWIFT 1,3 DDIS PRIVILEGE 2015/FACELIFT/ A.C. AVTO ALEX

7 980 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 08:05 Shitorja Vetura , Veles

PEUGEOT 5008 1,6 HDI AUT. ALLURE-A.C. AVTOALEX

9 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:03 Shitorja Vetura , Veles

Opel Insignia 2.0CDTI 96kw A.C Avto Alex Veles

6 680 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:58
Link:
Banesa , Shkup , Gazi Babë

Se iznajmuva - East Gate Living

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:03 Vetura , Shkup , Centar

BMW X3

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:03
Link:
Vetura , Tetovë , Bërvenicë

Bmw 530 F10 2010

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione