Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 156134
Makina , 137295
Elektronika , 35471
Të tjera , 4139

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 19:50
Линк
, ,

Opel Astra H 1.7cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48
Линк
, ,

Opel Astra H 1.7cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 ,

Nissan Qashqai 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:39 ,

Peugeot 407 2.0 HDI 125kw

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:33 , ,

Seat Leon 1.4 benzin/plin

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:28 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.3 dizel 51kw 2006

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:28 Shitorja , ,

Mercedes-Benz A200CDI 2005 avangard

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5DCI 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Numri i dhomave: > 10
Sot 19:17 , ,

Bmw x6 35d

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Shitorja ,

VW Golf 6 1.4TSI highline 2010

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:08 , ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:59 Shitorja ,

Opel Corsa C 1.2 benzin cosmo 2007 edinstvena

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:56 , ,

PRODAVAM AUDI 4

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:51 ,

Daewoo Matiz 800cc 2007 870000km registriran

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:51 , ,

Фиат пунто 2

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:49 , ,

Fiat Punto 1.2 8v 2000 registrirana

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 ,

Se prodava

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione