Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | Shkup

Acer , 3
Alcatel , 72
Asus , 1
BlackBerry , 11
HTC , 40
Huawei , 157
i-mate , 1
Lenovo , 23
LG , 71
Motorola , 7
Nokia , 49
Samsung , 703
Sony , 74
Vertu , 1
VK Mobile , 1
Vodafone , 1
ZTE , 16

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Sht 03:11 Telefona celular , Shkup , Aerodrom

Iphone 11 128GB

28 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


note 20 ultra iphone 7 iphone Iphone XS max iphone se 2020 Huawei p40 lite Instalacija kratok prestoj Huawei Mate 20 lite microsoft iphone xr i phone 11 Samsung a71 redmi iphone se iPhone 11 pro S9 + Samsung s6 HONOR 20e Samsung s4 Otkup huawei Garancija lumia Honor 8x Телефон blackview a20 Iphone 11 otkupuvam mobilni Samsung e6 Iphone xs Samsung s7 edge Huawei p20 lite Ultra Aerodrom skopje strog centar samsung.A02 Iphone x I phone 11 pro max празен s10 Prodava nokia Soni Soni erikson t 20 iphone 8 Откупувам телефони otkupuvam mobilni nova 5 t Garancija iphone https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjG6MCu1anwAhUHtaQKHQIBCuMQjhx6BAgBEAI&url=https%3A%2F%2Fswappie.com%2Fgr-en%2Fiphone%2Fiphone-11-pro%2Fiphone-11-pro-64gb-midnight-green%2F&psig=AOvVaw3zlfS1kamAqDF1QJdbOU5m&ust=1619999169667216 iwatch iphone 12 Samsung s20 note maticna ploca samsung s7edge microsoft s20 Samsung s21 note Huawei p2 lite i phone x plus iPhone 13 iPhone 12 Iphone xs garancija Iphone 11 promax 128gb iphone 13 pro max samsung galaxy a13 xiaomi redmi 10 samsung galaxy a 03 samsung galaxy a03 xiaomi poco nokia g10 xiaomi redmi 9 a xiaomi redmi 9a xiaomi redmi 9 xiaomi redmi 10c xiaomi S21 huawei хуањеи Ipohon 11 iphoe 11 note s21 note samsung a12 6gb huawei P smart Otkup za delovi S9 Huawei PZ smart Sony xperia lisice note 10 plus Soni erikson rolerki Оotkupuvam telefoni Купувам телефони Samsung 5 iphone 7plus Купувам

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione