Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Koçan

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 07:28
Линк
Shitorja ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:11
Линк
,

Audi A4 2.0TDI 150ks design virtual cockpit full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 15:33 Shitorja ,

HYUNDAI i20 1.1 CRDI 75KS -14

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 Shitorja ,

OPEL MERVA 1.3CDTI 95KS_2011GOD_UNIKAT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:50 ,

Peugeot 307 1.6 HDI 66kw

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Peugeot 307 1.6 HDI 66kw

1 111 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 ,

Audi A4 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:28
Линк
Shitorja ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:31 ,

VW Passat

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Shitorja ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:15 Shitorja ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 ,

Rover Maestro

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 ,

Opel Meriva -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:14 Shitorja ,

Ford Mondeo Titanium 2.0TDCI 140ks 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:39 ,

Audi A3 dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:13 ,

CITROEN C3 1.4 HDI EXLUZIV ODLICEN***

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:16 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.6tdci 95ks 2011 uvoz Holandija

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:15 ,

Peugeot Bipper Tepee 1.4 HDI 50kw 2015

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione