Gjithë Maqedonia | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Deutz-Fahr , 61
Fendt , 29
Fiat , 136
IMT , 773
John Deere , 48
Same , 47
Tafe , 40
Zetor , 31

Dje 20:44 ,

Tafe 42Di

100 EUR

Dje 18:17 ,

Fendt 611 LS 110hp

6 900 EUR

29 Maj 12:12 , ,

Traktor IMT 539

5 700 EUR

29 Maj 03:54 , ,

Traktor 558

3 000 EUR

22 Maj 20:15 ,

Traktor

10 500 EUR

Në fillim