Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia

Atlantic , 30
Drug model , 72
Leonardo , 11
Pegaso , 13
RS , 41
RSV , 14
Scarabeo , 32
SR , 18
SX , 2
Shiver , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Maj 13:45 Shitorja ,

Aprilia SXR 50

159 285 MKD

Viti: 2020
12 Pri 16:14 , ,

Aprilia 125cm3 SR

1 200 EUR

Viti: 2002
30 Nën 08:26 , ,

Aprilia Sr 50 kubika

Viti: 1998
30 Nën 03:57 , ,

Aprilia RS50

1 100 EUR

Viti: 2008
13 Sht 01:46 , ,

Motor se pridava

2 000 MKD

Viti: 2017
06 Sht 23:03 , ,

Aprilia Scarabeo 200

1 450 EUR

Viti: 2008
30 Gush 22:30 , ,

Se prodava Aprilia Mana

3 200 EUR

Viti: 2011
10 Gush 21:39 ,

Aprilia SR

30 000 MKD

Viti: 2003
24 Korr 18:40 ,

Aprilia RS4 125 cc

Viti: 2015
12 Korr 11:46 , ,

Aprilia Scarabeo 500 ABS

1 700 EUR

Viti: 2006
28 Qer 18:42 ,

Aprilia Sportcity 300cc

2 100 EUR

Viti: 2012
28 Maj 21:48 , ,

Aprilia Tuono V4R

7 500 EUR

Viti: 2012
04 Maj 12:30 , ,

Aprilia Shiver 750

3 500 EUR

Viti: 2008
08 Pri 21:10 ,

Aprilia Red Rose

650 EUR

Viti: 1993
09 Mar 00:23 ,

Aprilia shiver 750 cc

3 600 EUR

Viti: 2011
02 Mar 20:50 ,

Aprilia sr125

200 EUR

Viti: 2003
17 Shk 03:12 ,

Aprilia Mana 850 ABS

Viti: 2011
05 Jan 18:40 ,

Aprilia skuter 70cc

1 000 EUR

Viti: 2006
18 Nën 00:05 , ,

Aprilia Atlantic 300S

2 850 EUR

Viti: 2012
23 Sht 19:05 , ,

Aprilia scarabeo 100

750 EUR

Viti: 2003
21 Sht 20:04 ,

Aprilia leonardo 125

450 EUR

Viti: 1997
03 Sht 22:06 , ,

Aprilia SR 50

1 500 EUR

Viti: 2011
28 Gush 16:42 ,

Се продава APRILIA ATLANTIC 125 cc

1 550 EUR

Viti: 2006
10 Gush 21:59 ,

Aprilia SR50

1 950 EUR

Viti: 2019
28 Qer 17:41 Shitorja ,

APRILIJA 250

1 500 EUR

Viti: 2012
25 Qer 03:14 , ,

Cenata ne e fiksna

1 100 EUR

Viti: 2017
13 Qer 22:33 , ,

Motori

1 800 EUR

Viti: 2007
09 Qer 21:00 ,

Се продава Aprilia

1 500 EUR

Viti: 2013
03 Qer 00:56 ,

Aprilia sr 125cc

1 100 EUR

Viti: 2002

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione