Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki

Drug model , 57
GPZ , 2
KLE , 8
KLX , 5
KMX , 7
KXF , 24
Ninja , 70
Versys , 9
Vulcan , 5
Z , 41
ZR , 2
ZX , 25

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


22 Maj 04:11 , ,

Kawasaki ER 6N

3 920 EUR

Viti: 2008
19 Maj 15:01 ,

Kawasaki ER6N 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
16 Maj 14:37 ,

Kawasaki Z 1000 SX

7 900 EUR

Viti: 2013
04 Maj 03:49 Shitorja ,

Motor Kawasaki

3 000 EUR

Viti: 2010
30 Pri 13:17 , ,

Kawasaki Bruteforce 750

10 900 EUR

Viti: 2021
30 Pri 13:11 , ,

Kawasaki KLX 300 R

5 700 EUR

Viti: 2021
28 Pri 01:41 , ,

Kawasaki ninja 600

1 EUR

Viti: 2004
25 Pri 19:31 ,

Kawasaki ER6n

Viti: 2010
08 Pri 09:00 , ,

Kawasaki Z900 2019 6000km

7 900 EUR

Viti: 2019
25 Mar 14:39 ,

Kawasaki Kx250F

3 100 EUR

Viti: 2015
19 Mar 18:55 , ,

Kawasaki KLX300R

Viti: 2021
15 Shk 21:44 ,

Kawasaki ER 650 2013

5 600 EUR

Viti: 2013
04 Dhj 10:10 , ,

Kawasaki KX65

1 000 EUR

Viti: 2005
19 Sht 14:41 ,

Се продава

3 600 EUR

Viti: 2008
11 Sht 16:10 ,

Kawasaki zxr600

4 500 EUR

Viti: 2011
12 Gush 13:16 , ,

Kawasaki Enduro motor

3 650 EUR

Viti: 2017
12 Gush 13:16 , ,

Kawasaki 450f

370 EUR

Viti: 2017
07 Gush 21:14 , ,

Kawasaki ZX6R 2008God

4 550 EUR

Viti: 2008
21 Korr 16:52 , ,

Kawasaki 2021 itno

6 000 EUR

Viti: 2021
17 Korr 17:16 , ,

Kawasaki KX450F 2016

3 600 EUR

Viti: 2016
27 Maj 21:32 ,

Kawasaki KX250L

3 000 EUR

Viti: 2014
17 Maj 15:10 ,

Se prodava kawasaki z750

4 200 EUR

Viti: 2007
13 Pri 23:24 ,

Se prodava Kawasaki KMX 125 2t

800 EUR

Viti: 1990
16 Shk 22:36 , ,

Jet sky

1 800 EUR

Viti: 1999
16 Dhj 15:54 , ,

Kawasaki Ninja 250r

1 800 EUR

Viti: 2011
13 Nën 22:48 ,

Kawasaki z750

4 200 EUR

Viti: 2007
11 Nën 23:21 ,

kawasaki ninja

1 500 EUR

Viti: 2001

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione