Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha

Aerox , 8
Bulldog , 5
DragStar , 20
Drug model , 84
DT , 35
FJR , 10
FZ , 23
FZR , 26
Majesty , 7
MT , 33
Raptor , 7
RX , 6
TDM , 4
t-max , 2
TZR , 4
Virago , 15
V-Max , 4
WR , 4
X-City , 1
X-MAX , 7
XT , 16
XVS , 7
YZF , 132
Zuma , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 08:44 ,

Yamaha YZ250F

2 500 EUR

Viti: 2013
10 Maj 10:57 ,

Yamaha 125cc

Viti: 2017
28 Pri 01:41 , ,

Se prodava

1 800 EUR

Viti: 2005
18 Pri 15:07 ,

Yamaha R6

5 200 EUR

Viti: 2008
18 Pri 15:04 ,

Yamaha R6

5 200 EUR

Viti: 2008
22 Mar 10:30 ,

Yamaha R1

Viti: 2000
10 Mar 11:22 , ,

Vespa Yamaha Majesty 400cc

2 700 EUR

Viti: 2010
17 Shk 18:13 , ,

Yamaha r1 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
22 Jan 17:40 ,

Yamaha 250cc

Viti: 2006
04 Dhj 10:10 , ,

Yamaha 50cc

250 EUR

Viti: 2005
27 Nën 16:23 , ,

Yamaha GTS 1997

4 200 EUR

Viti: 1997
22 Nën 13:13 , ,

Yamaha Aerox unikat vo MK

Viti: 2010
26 Tet 10:03 ,

XVS Drag Star 1100A

5 100 EUR

Viti: 2001
26 Tet 00:53 , ,

Yamaha R1 M

14 000 EUR

Viti: 2016
10 Tet 20:43 , ,

Yamaha R1

16 800 EUR

Viti: 2018
10 Sht 21:25 ,

Yamaha Versity 300cc

1 600 EUR

Viti: 2006
28 Gush 18:57 , ,

Yamaha virago 750

1 500 EUR

Viti: 2001
16 Korr 07:40 , ,

Yamaha Tmax T-max T max 530

8 700 EUR

Viti: 2013
08 Korr 13:03 ,

Yamaha MT 07 2019

6 300 EUR

Viti: 2019
05 Korr 00:38 , ,

Se prodava Yamaha Majesty 400 cc

2 000 EUR

Viti: 2004
19 Qer 21:27 ,

Yamaha DT 125

900 EUR

Viti: 1984
21 Qer 00:34 ,

Se prodava yamaha fz06

3 000 EUR

Viti: 2005
12 Qer 22:48 , ,

Yamaha R1

1 300 EUR

Viti: 2001
21 Maj 09:14 ,

Yamaha TDM 900

8 000 EUR

Viti: 2013

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione