Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:03
Линк
Shitorja ,

VW Up move up 1.0 60HP 85.000km 2016

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Qer 22:15
Линк
, ,

VW Passat "R-Line Exterior", DSG, NAV, CAM

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Qer 17:58
Линк
,

Bmw x5 M-paket,top sostojba,moze zamena...

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 18:31 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:30 , ,

Suzuki SX4 1.6HDi 90ks 2008g

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:30 ,

BMW X5 3.0 SD 286 KS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 , ,

Audi A3 2.0TDi 3xS-LINE 2009g UNIKAT

8 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:29 , ,

Seat Leon 2.0TDi sport 2010

6 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 , ,

Opel Astra 1.3H 2010 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Shitorja ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:17 ,

Opel Meriva -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:14 , ,

BMW 730

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

VW Eos kabriolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:11 , ,

CITROEN C4 1.4 TNG

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:07 , ,

Peugeot 4007 2.2 hdi

7 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:07 , ,

BMW 318 karavan 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:07 , ,

Peugeot 307 1.6hdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 , ,

Renault Megane 2005 dizel

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:07 ,

Kia Clarus 2000 benzin plin

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 , ,

Mercedes-Benz E220 CDI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:07 ,

Opel Omega V6 2,5 Full Oprema

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:06 ,

Krajsler pt kruzer

3 000 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:06 ,

Opel Agila 1.0

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:06 ,

BMW 730 D individual 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 , ,

Seat Leon 1.6tdi 77kw 105hp

9 699 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:06 , ,

Audi A5 Sportback 3.0tdi quattro 3X s-line

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:06 Shitorja ,

Audi A7 2011

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

Volvo V40 1.6 diesel

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

VW Golf 5 1.9 dizel 105ks

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:06 , ,

Mercedes-Benz E 290 turbo dizel

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:04 , ,

BMW X5

7 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:02 ,

Ford Mustang 480ks 2014

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:00 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione