Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:26
Линк
, ,

Opel Zafira B 2010 prv sopstvenik

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 10:14
Линк
,

Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP 2021 novo vozilo

1 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 03:56 , ,

Mini one D

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:56 ,

Opel vectra b 1.6 tng

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:56 ,

Mercedes-Benz C200 CDİ

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:56 , ,

Mercedes-Benz E 220CDI 194ks 9G tronic LED registriran 2017

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:56 , ,

Mitsubishi colt 1.1 Benzin 2004

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:56 , ,

Skoda

14 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 03:56
Линк
,

Range Rover

1 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55 , ,

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ АСТРА 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:55 , ,

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ АСТРА 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:55 ,

mercedes a170

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:55 , ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:55 , ,

Mini one D

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:55 , ,

Citroen berlingo 1.6 hdi klima odlicno

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:55 ,

audi a8 2.5

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:55
Линк
,

Audi A4 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:55 , ,

Se prodava

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55
Линк
,

Golf 7 GTD

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55 ,

Golf 3

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:55 , ,

Vw touran 1.6tdi 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55 ,

Se prodava Toyota Corolla

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55 , ,

Fiat Punto 1.2 Benzin/Plin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:55 ,

C300 4matik 246ks

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 03:55 , ,

Se prodava pezo 407

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:55 ,

Bmw 520 D 177ks

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:55 , ,

se prodava yugo socuvano

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 03:55 , ,

Jugo

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 03:55 , ,

Prodavam toyota

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:55 ,

Mercedes c250 9500 eur ne e fix

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55 , ,

Nissan primera p11

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55
Линк
, ,

Mercedes c220

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:55 , ,

Se prodava Daewoo lanos

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:55 ,

OPEL Meriva 1.4

3 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 03:55 ,

fiat linea 1.3 mtj

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:45 ,

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:30 ,

Opel Astra dizel 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:29 , ,

BMW 535d so full oprema M paket

27 000 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:26 ,

Citroen C1 Prva boja Registriran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:38 , ,

Skoda Fabia 1.9 SDI

2 600 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:37 ,

Mazda 3 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:37 , ,

Opel Vectra c2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:09 , ,

Volvo 1995 zacuvano

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione