Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Dellçevë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Dellçevë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dellçevë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 20:36 ,

Mercedes-Benz CLK 2.7CDI FULL AVANTGARDE

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 ,

Suzuki SX4 1.6 hdi 90ks 2007 full oprema

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:29 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw highline full oprema

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:04 ,

Ford Fiesta

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 09:54 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 cdri

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:41 ,

ARO 4x4 dzip

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 14:24 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 20:00 ,

Opel Astra H 2005 1.4 90ks

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 22:11 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti 51kw 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 22:06 Shitorja ,

BMW 520D 184ks 2012

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:02 Shitorja ,

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 153 ks.2008 god

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 22:02 Shitorja ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2011 god

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:54 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 kw.2005 god

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 18:24 ,

Peugeot 207 1.4hdi 50kw 2006 registrirana

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 23:33 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks.2006 god

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 23:12 Shitorja ,

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2006 god.

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 23:12 Shitorja ,

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 ks. 2012 god

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 22:52 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks. 2006 g.HIGHLINE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 22:52 Shitorja ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2013 god

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 13:29 Shitorja ,

Skoda Yeti 2.0tdi 110ks 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 22:38 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.9 multijet 122ks 2009

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 22:33 Shitorja ,

Fiat Sedici 1.9 multijet 122ks 4x4 2009

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 22:09 Shitorja ,

FORD KA 1.3 TDCI

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:07 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks. 2010 god

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 07:45 Shitorja ,

BMW 316 d.116 ks.F30 2013 god

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 07:37 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2005 G.S-Line!!?

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 05:12 ,

Suzuki grand vitara

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 00:23 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 59 kw.2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 00:11 Shitorja ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 00:03 Shitorja ,

PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 god

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 00:03 Shitorja ,

CITROEN C1 1.0 i 70 ks. 2007 god

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 20:20 ,

Audi A4 2.0tdi

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:30 Shitorja ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI - PREMIUM

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 19:30 Shitorja ,

VOLVO XC 60 2.4 D 4X4

10 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:41 Shitorja ,

Volvo S60 2.0 d r-design

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 23:39 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2015 God.

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 23:31 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 14:09 Shitorja ,

Broker Auto

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 14:01 Shitorja ,

Nissan NV 200 1.5 dci 2010

5 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 12:13 Shitorja ,

Bmw seria 1 cupe 2.0d

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 12:05 Shitorja ,

Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country

6 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 11:45 Shitorja ,

Nov uvoz na avtomobili

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 21:57 ,

BMW 525 D 204 KS F10 BI-XENON, NAVI M-PAKET - 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:20 Shitorja ,

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 god

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 08:13 Shitorja ,

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 08:12 Shitorja ,

FORD FOKUS C-MAX 1.6 TDCI 90 ks.2007 God

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dellçevë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione