Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Dibrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Dibrë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dibrë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


24 Korr 01:56 ,

Nissan Primera

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 15:31 ,

Audi A3

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 09:05 ,

Ford Focus dizel 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 22:43 ,

Audi A5 Cabriolet

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 22:54 ,

Mercedes-Benz A180 TDI avantgarde

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 22:49 ,

Mercedes-Benz avantgarde A180 TDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:24 ,

VW GOLF V 1.9 TDI 2007

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 12:24 ,

PASSAT B6 2.0 2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:21 ,

Mercedes-Benz C220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 12:38 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:34 ,

VW Passat B6 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:07 ,

VW Passat 2009 registrirano na MK tablici

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 16:13 ,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

Продавам Opel Astra

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:00 ,

Prodavam kola

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 00:26 ,

Kombe Fiat Ducato 2.8 dizel 2005

3 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:14 ,

VW Passat b6 2.0 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 21:49 ,

VW GOLF V 1.9 TDI-07

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 19:16 ,

BMW GT328 Xdrive

88 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:01 ,

Qerim

650 MKD

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 14:36 ,

VW Golf 2.0 tdi gt 4motion 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dibrë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione