Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Gjevgjeli

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gjevgjeli , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjevgjeli ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 01:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:13 , ,

Ford Escort

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 08:11 , ,

Uvezena od Ch ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:24 , ,

Mazda 6 2.2 SkyActiv D 175 hp 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 22:06 , ,

Alfa romeo 159 Jtdm 150ks

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:36 , ,

VW TOUAREG 2004 2.5 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 18:44 , ,

Се продава

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 13:29 , ,

PEUGEOT 206 -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:40 , ,

CITROEN C5 3.0V6 BENZIN

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 12:53 , ,

VW Vento -95 1.9

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 12:44 , ,

Opel astra g

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 12:36 , ,

Opel astra g

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Korr 18:25 , ,

Renault Megane 1.6 Benzin

1 MKD

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 20:57 , ,

Golf 2 !!!

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 01:39 , ,

Peugeot 206

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 22:18 , ,

Audi A4

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 10:26 , ,

Volvo XC90

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 02:36 , ,

Opel corsa 1.4 -06

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjevgjeli nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione