Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Gjevgjeli

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gjevgjeli , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjevgjeli ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 23:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 23:38 , ,

MERCEDES-BENZ B200 140 ks -06

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 09:03 , ,

Mercedez-Benz C200 -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:40 , ,

Audi Q7 vo odlicna sostojba Euro 4

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 02:18 , ,

Lancia lybra 2.4 jtd

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 22:15 , ,

Се продава Fiat Tipo

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 02:13 , ,

Prodavam Dacia Logan 1.4 mpi, prv sopstvenik

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 03:01 , ,

Se prodava

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 19:50 , ,

Skoda Felicia

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Gush 18:18 , ,

Се продава Fiat Tipo

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 18:01 , ,

Се продава Alfa Romeo

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 01:34 , ,

Volvo S40 moze i zamena

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:12 , ,

Hyundai Elantra -04

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 00:03 , ,

Honda CR-V

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Jan 21:50 , ,

Audi A4 3.0 204ks Quattro Navi.Android F1

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 13:20 , ,

BMW X5 2019 TURBO TURBO

180 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 11:44 , ,

Opel Vectra 1.8 benzin

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 14:11 , ,

Honda CRX

50 000 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 16:11 , ,

Daewoo Espero

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 09:50 , ,

Ford Mondeo avtomatik

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 19:20 , ,

Opel Corsa

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 18:06 , ,

Citroen Xantia ITNO

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:35 , ,

Ford Mondeo

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:19 , ,

Mercedes-Benz A170 CDI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjevgjeli nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione