Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Gush 23:32 , ,

Kombi

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 08:58 , ,

Renault Megane

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 15:41 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 12:33 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 08:54 , ,

Golf V 1.9

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 09:47 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 17:59 , ,

Opel astra 1.7 td

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 19:23 , ,

Opel astra 1.7 td

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:36 , ,

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4 120kw 2011 automatic PowerShift

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:29 , ,

Audi A6 3.0 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 14:45 , ,

Audi Q7 3.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:59 , ,

Bmw 320d F30 EfficientDynamics

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 18:04 , ,

Kia Sortage Diesel 1995

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 15:45 , ,

Opel Astra G 2.0dti 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:18 , ,

Bmw 320i Cabrio 2008

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:37 , ,

Jeep Grand Cherokee 2.5

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 22:11 , ,

Audi A6 2012 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 20:36 , ,

Volvo V 70 D5 2.4 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 11:29 , ,

Audi A5 2.0

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 08:17 , ,

Ford Focus 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 14:27 , ,

Opel Zafira 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 03:23 , ,

Audi A6 3.0 dizel 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:00 , ,

VW Golf 5 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 17:10 , ,

Opel Astra H 1.3 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 23:03 , ,

Zamena

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 23:27 , ,

VW Sharan 1.9 dizel 2009 itno

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 12:40 , ,

Chrysler 300C

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:26 , ,

Motor 50cc 2T

1 000 EUR

Viti: 2018
29 Nën 19:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 09:32 , ,

Mini Cooper 1.4 diesel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 09:32 , ,

Mini Cooper 1.4 diesel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 02:01 , ,

Mercedes-Benz C 200cdi

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 02:35 , ,

se prodava

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:31 , ,

se prodava

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione