Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Kavadar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kavadar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kavadar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Korr 23:03
Линк
,

BMW 525 tds 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 13:17
Линк
,

BMW 530XD

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:49 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:48 ,

Proton 1998 benizn

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:43 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 ,

Ford Focus dizel 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 ,

Volvo s60 D5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 22:48 Shitorja ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 21:54 ,

Nissan Primera

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 20:47 ,

Skoda Superb 2009 kupena vo MK

7 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 18:45 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 18:24 Shitorja ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 18:12 ,

VW Eos kabriolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Korr 23:33 ,

Peugeot CC

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Korr 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 07:18 ,

VW Passat 1999

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 15:51 ,

Fiat Grande Punto 1.4 tjet unikat

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 23:03 ,

BMW 525 tds 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 22:13 ,

Citroen Grand C4 Picasso ekstra oprema

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:13 ,

Kia Picanto 2006 1.1 dizel

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 13:03 ,

Zastava 101 benzin 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Korr 15:36 ,

Opel Corsa

1 600 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 15:35 ,

Opel Corsa

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 15:35 ,

Opel Corsa C

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kavadar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione