Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Kërçovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kërçovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kërçovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:26
Linku:
,

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:22 ,

Mercedes-Benz CLS 320

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:32 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 ,

BMW 330

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26
Linku:
,

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:17 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 20:21 ,

BMW 320d

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Maj 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 21:49 ,

BMW 316 2.0

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 17:13 ,

Bmw 730 LD 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 23:14 ,

Bmw 320D x-drive 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:07 ,

Se prodava - Shitet

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 13:31 ,

Shes vetit seat Toledo 19 tdi 1997 950euro

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 17:59 ,

Ford Focus 1.8 CDI disel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:39 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 16v

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 23:58 ,

Audi Q5 2012 2.0T

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 02:04 ,

Se prodavaat delovi za toyota rav4 2007 god D4D motor

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 00:30 ,

Citroen Berlingo 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 23:12 ,

OPEL TIGRA CABRIO 1.4 DISEL

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Pri 17:32 ,

Golf 7 2.0

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 15:09 ,

Suzuki 125

400 EUR

Viti: 2007
25 Mar 08:13 ,

Zastava 101 1994

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 19:25 ,

Mercedes-Benz C220 Avantgarde Registriran Servisiran

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 15:17 ,

VW Transporter T5 2.0 TDI 2013 tovarno

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:28 ,

Renault Clio DCI 2001-God - Registrirano/Servisirano

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:46 ,

Bmw 530 disel

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:32 Shitorja ,

AUDI Q7

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 ,

audi a6 2.5

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 ,

FORD

12 345 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 19:08 ,

BMW 530 XD 2006/7

9 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:46 ,

Se prodava opel vectra

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 14:25 ,

Mercedes-Benz Class S 350 BlueTEC Long AMG look

60 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 00:34 ,

Bmw x5 2015 3.0 disel stranska svajcarska

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 23:53 ,

Bmw 320d e46 100kw 136ks

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kërçovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione