Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Kërçovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kërçovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kërçovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 16:25 , ,

VW BORA 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 20:59 , ,

Seat Leon FR 1.9 TDI

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 15:49 , ,

Alfa Romeo 166 -03

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 21:23 , ,

Audi a4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 02:09 , ,

aaaa

12 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Dhj 16:55 , ,

Audi a4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 15:18 , ,

Makine qe ia vlen t'a blejsh

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Korr 00:21 , ,

Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 00:04 , ,

Corsa

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Korr 18:12 , ,

Golf 4 TDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 17:15 , ,

Audi a3

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 00:01 , ,

Dacia Logan 1.4 Benzin

1 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 15:33 , ,

Opel Corsa

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 20:32 , ,

VW Passat -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 18:46 , ,

Opel Corsa

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 18:12 , ,

VW Passat b6 1.9

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 09:58 , ,

Citroen Xsara 1.8 16V Exclusive

2 190 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Tet 01:28 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -00

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 10:12 , ,

BMW 320 xdrive -09 registraciJa do 05.2020

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gush 20:57 , ,

MITSUBISHI OUTLANDER DIZEL -08

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 03:00 , ,

se prodava

3 000 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 23:49 , ,

VW Touareg 2.5tdi

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 18:05 , ,

Audi a4

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 20:21 , ,

Seat Leon 1.9TDI FR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 09:45 , ,

Kia Sorento 2.5 CDTI

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 20:06 , ,

Seat Leon

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 10:18 , ,

Citroen Berlingo 1.6 Hdi

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 21:19 , ,

Mitsubishi L200

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kërçovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione