Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Koçan

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Maj 12:17
Link:
,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:45
Link:
Shitorja ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

18 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 ,

Ford focus 2011 1.6 TDCI 85kw (116hp)

6 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:41 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:13 ,

Ford Mondeo Fusion 54.000km

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 08:45
Link:
Shitorja ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

18 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:58 ,

VW Golf 7 1.6tdi 105 high line navi Holandija 2013

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 01:57 Shitorja ,

Lancia Musa 1.4 Benzin 95ks 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 23:31 ,

VW Passat

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 22:23 Shitorja ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 22:15 Shitorja ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema

25 890 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:52 ,

Rover Maestro

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 18:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 18:17 ,

Opel Meriva -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 15:57 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 12:38 ,

Audi A3

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Maj 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:18 ,

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 17:44 ,

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 15:13 Shitorja ,

KIA cee'd 1.4Crdi 90hp

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Maj 14:45 Shitorja ,

Peugeot 508 Sw Rxh 2.0Hdi 180hp

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 14:41 Shitorja ,

Peugeot 508 Gt 1.5BlueHdi 130hp Allure

28 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Maj 14:41 Shitorja ,

Audi A3 1.6Tdi 110hp S-Tronic

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 14:41 Shitorja ,

Audi Q5 2.0Tdi 150hp Executive

31 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 14:05 Shitorja ,

Audi A6 3.0Tdi 218hp S-Tronic

27 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 14:01 Shitorja ,

Citroen C1 live 1.0 Vti 70hp tovarno

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Maj 13:28 ,

VW Touran 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:13 ,

Ford Fiesta EcoNetic 2011

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 12:29 Shitorja ,

Renault Modus 1.2i 75ks 156000km perfekten 2011

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 12:24 Shitorja ,

Renault Modus 1.2i 75ks 156000km perfekten 2011

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 12:23 Shitorja ,

OPEL MERVA 1.3CDTI 95KS_2011GOD_UNIKAT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 12:22 Shitorja ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 110 KS_EXCLUSIVE_2009GOD

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2008 facelift

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks 2007

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!!

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione