Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Kumanovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 01:09
Link:
,

Mazda Premacy 2.0 TD 74KW

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 16:42
Link:
,

Peugeot 207 1.4 benzin nov uvoz Ch klima fabrika 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:17
Link:
,

Renault Scenic 1.5 dci nov uvoz Ch euro 5 fabrika

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 01:58 ,

Opel Astra G 1.8 tbg 1999

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 ,

BMW 525 D

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

BMW X1

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:22 ,

Suzuki Maruti

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:42 Shitorja ,

BMW 530D GT PANORAMA 2009 8G ATUMATIK AUTOPLAC MEMO

17 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:07 ,

AUDI A4 odlicna sostojba

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:57 ,

BMW 530

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:15 ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 ,

SEAT LEON 2.0 Tdi CH

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:49 ,

Citron Xsara -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 ,

Range Rover Sport 3.6 Diesel

11 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17
Link:
,

Renault Scenic 1.5 dci nov uvoz Ch euro 5 fabrika

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 ,

Citroen C5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 ,

Mercedes-Benz B 180

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:38 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:21 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 2005 Autoplac Zazo

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:20 ,

Peugeot 207 -06

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:49 ,

AUDI Q7 3.0 TDI V6 -07

16 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47 ,

Peugeot 407 2.0 HDI vo odlicna sostojba

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:26 ,

Zastava Oldtimer 750 SC

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:20 Shitorja ,

Range Rover Sport 3,6 hse

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:20 Shitorja ,

Jaguar S-Type 2.7d executive

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:48 ,

Bmw E60 525 -05

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:23 Shitorja ,

DACIA SANDERO 900cc 2016 AVTOMATIK

5 550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:23 Shitorja ,

VW EOS CABRIO 2.0TDI 140ks 8v

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:31 ,

VW Golf 6 benzin 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:20 ,

Seat Leon 1.6 tdi 2010 facelift

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:15 ,

Audi A3 Sport 2004

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:15 ,

Honda Civic 2.2 dizel

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:15 ,

BMW 320

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:15 ,

BMW 525d 177ks Swiss

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:15 ,

Peugeot 407 2.0 hdi

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione