Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Prilep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

se prodava bmw

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:57 ,

BMW 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:58 ,

VW Golf 3 dizel registriran

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
Dje 18:30 ,

BMW X5 3.0 SD 286 KS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 ,

MERCEDES-BENZ S320 BUSSINES PACK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:38 ,

Peugeot Partner termoking

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:48 ,

BMW X3

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:20 ,

Fiat Uno 2008 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:24 ,

Opel Corsa 1.3 cdti 95ks 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:22 ,

Opel Corsa 1.3 cdti 95ks 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:22 ,

BMW

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 03:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 21:13 ,

VW Golf Plus -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 15:04 ,

BMW 320

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:37 ,

Fiat Bravo 1.8

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:28 ,

Peugeot Partner

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:25 ,

Opel Insignia 160 KS

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 09:12 ,

VW Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Maj 00:32 ,

Polovni delovi za poveke tipovi na vozila

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 00:14 ,

Bandazi so gumi od VW Golf 15ki

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Maj 00:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione