Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Probishtip

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Probishtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Probishtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Pri 14:36
Link:
,

Mercedes-Benz E200 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000

Dje 01:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 18:52 ,

Rover 620 sdi

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 14:36 ,

Mercedes-Benz E200 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
27 Pri 14:16 ,

Peugeot 307 2.0hdi 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:33 ,

Mitsubishi Colt 1.3 70kw 95ks -06 Registrirana

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:04 ,

Lada 112 -01

900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Shk 02:01 ,

Cena po dogovor

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 20:04 ,

Reno scenic

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 12:55 ,

Ford Mondeo

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 10:06 ,

VW Golf 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 19:13 ,

VW Golf 3

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Dhj 04:10 ,

Prodavam bmw

11 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 23:40 ,

Golf 6 1.4 benzin plin

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 15:15 ,

VW Golf 3 1.9 tdi 90hp

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 12:00 ,

VW Polo 1.4 TDI

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 15:40 ,

VW Passat CC 2.0tdi 140hp DSG avtomatik

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 16:04 ,

Се продава MAZDA 6 2.0 89KW 121PS 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 19:24 ,

Alfa Romeo 147 1.9jtd 116ks 2004

2 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 09:33 ,

Opel Astra -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 03:11 ,

Skoda felicija

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 11:15 ,

VW Golf 5 2.0 -05

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 20:12 ,

BMW 318 2.0D

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 17:54 ,

VW Golf 5 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 23:50 ,

se prodava

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 21:46 ,

Opel Astra H 2006 godina!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Probishtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione