Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: BMW | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:42
Linku:
, ,

BMW 650i

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Korr 14:53
Linku:
, ,

Mini Cooper S 60 years anniversary

29 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:30
Linku:
, ,

BMW 730 Xdrive

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 02:29 , ,

BMW 535d so full oprema M paket

27 000 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:51 , ,

BMW X5 3.0

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:33 , ,

BMW 530

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:42
Linku:
, ,

BMW 650i

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:30
Linku:
, ,

BMW 730 Xdrive

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:20 ,

BMW 760Li V12

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:14 ,

BMW F10 520 Individual Extra Full Oprema Bespekorna Sostojba

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 Shitorja , ,

Mercedes Benz E 220 CDI avandgard led Avto Miro

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Tikan automobile

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:03 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6 HDI Avto Miro

8 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:02 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition Avto Miro

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:04 Shitorja ,

BMW 530D 245KS 2011GOD NAVI,XSENON PERFECT-AUTO

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:01 ,

Peugeot 2008 Crossover benzin plin kupen vo Mk

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 08:41 Shitorja , ,

Bmw 118D 143KS euro 5 Auto Kodeks

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska uvoz Germanija

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:36 ,

BMW X6 M50

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:35 ,

Bmw x6 m50

45 000 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:27 , ,

BMW 520 xdrive luxury line

49 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Korr 23:53 Shitorja ,

Bmw 320 dizel redizajn registrirana do 05.2023 servisirana

3 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 20:50 , ,

BMW 216d

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Korr 20:49 , ,

BMW 318 d

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Korr 20:24 Shitorja ,

BMW 730 D FACELIFT 170 KW

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 19:23 ,

BMW 520D 2007 08 177ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:27 Shitorja ,

BMW GT 320d navi automatic sport 2016

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 18:25 Shitorja ,

BMW X3 2.0D 150KS 4X4 XDRIVE NAVI KAMERA FACELIFT 2007

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:24 Shitorja ,

BMW 320D 163ks E90 elleta 2006

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 16:21 Shitorja ,

Bmw 320D facelift moznost na rati 2012

8 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 16:21 Shitorja ,

BMW X3 2.0D 150ks sest brzini 4x4 moznost na rati 2006

7 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 16:21 Shitorja ,

Bmw 320d 177ks facelift moznost na rati 2009

8 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 14:54 , ,

BMW 520d F11 Touring

13 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:53
Linku:
, ,

Mini Cooper S 60 years anniversary

29 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 14:46 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 14:45 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 14:45 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:49 Shitorja ,

Bmw f 10 530d 2013 moze zamena

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:48 ,

Bmw F30 2.0d 2015

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 12:29 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska nova

7 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks servisna kniska perfektna

7 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 11:50 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0 50kw servisni dokumenti unikat

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 10:52 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks Xsenon navi uvoz CH 07 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 01:19 Shitorja , ,

BMW X3 3.0d XDrive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw bmw BMW Bmw Bmw Bmw Bmw bmw Bmw 320

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione