Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Qer 04:25
Linku:
, ,

Mercedes-Benz S500 long formatic

65 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 07:27
Linku:
, ,

Mercedes Benz E 220 194ks.2017g.4 Matic

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:13
Linku:
, ,

Mercedes Benz C220

11 111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 00:43 , ,

Mercedes

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:56 ,

Mercedes-Benz E Class

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

Mercedes-Benz C220 cdi copue

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:25 ,

Mercedes Benz E-200 CDI Odlicna sostojba

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:09 , ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:47 ,

Mercedes-Benz 220c Avangarde

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:02 , ,

Mercedes Benz A200 136hp

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:37 Shitorja , ,

Mercedes Benz E 220 CDI avandgard led Avto Miro

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Tikan automobile

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:13 ,

Mercedes Benz B180 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:13 , ,

Mercedes Benz C220

11 111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:03 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6 HDI Avto Miro

8 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:02 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition Avto Miro

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:01 ,

Peugeot 2008 Crossover benzin plin kupen vo Mk

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 08:41 Shitorja , ,

Mercedes Benz B180 CDI 80KW euro5 Auto Kodeks

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska uvoz Germanija

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:27
Linku:
, ,

Mercedes Benz E 220 194ks.2017g.4 Matic

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 04:27 , ,

Mercedes Benz E300 bluetec

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:52 ,

Mercedes-Benz E class 220 Evo Avangard

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 23:53 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 200cdi redizajn model 2005 perfekten

5 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 23:27
Linku:
Shitorja , ,

Се продава

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 23:18 Shitorja ,

MERCEDES B180CDI 109ks 6-BRZINI 127000km NAVI MAKSAUTO

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 20:48
Linku:
, ,

Mercedes-Benz E220d

51 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Korr 19:01 , ,

Mercedes-Benz vito Long 111 CDI

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:28 Shitorja ,

Mercedes - Benz E200D cdi 150ks avangarde automatic 2017

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 16:28 , ,

Mercedes-Benz E270 cdi 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 16:21 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180CDi 110ks avtomatik mozna zamena 2015

12 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 15:44
Linku:
Shitorja , ,

Mercedes Benz S 500 4Matic long

24 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 14:46 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 14:45 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 13:47 ,

Mercedes Benz E300 de

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione