Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:06
Link:
, ,

Mercedes-Benz CLK 430 Elegance Automatic V8

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 11:24
Link:
, ,

Audi A4 2.0tdi 130kw S-line Quattro 2015 God

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:19 , ,

BMW 525 TDS -99

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 , ,

Toyota Corolla XL 1993

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:05 , ,

Opel Insignia -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:03 , ,

Toyota Corolla XL 1993

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:08 , ,

Seat Ibiza 1.2 47kw plin dizna klima

1 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 , ,

Seat Ibiza 1.2 47kw plin dizna klima

1 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:19 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010 highline euro 5

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 , ,

Mercedes-Benz W211 E320 cdi 2004 avantgarde automatic

5 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 , ,

Nissan Qashqai 1.6dci 4x4 2011 registriran euro 5

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:02 , ,

Mercedes Benz B 200. CDI

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Shitorja , ,

Audi A4 Allroad 2.0tdi AutoMilano sest meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:56 Shitorja , ,

VW Passat 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:56 Shitorja , ,

Opel Insignia 2.0cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:56 , ,

Toyota Avensis 2.2 D4D

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.6cdti AutoMilano 6 meseci garancija

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:55 , ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160 hp sport neuvezen 2009

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:55 Shitorja , ,

Toyota Rav 4 2.2d4d AutoMilano 6meseci garancija

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:55 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:54 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

7 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:54 , ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160 hp sport neuvezen 2009

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:54 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B200cdi AutoMilano sest meseci garancija

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:53 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano sest meseci garancija

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:53 Shitorja , ,

Mazda 3 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:53 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2 benzin AutoMilano sest meseci garancija

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:52 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:52 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:51 Shitorja , ,

BMW 520d AutoMilano 6meseci garancija

32 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:51 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5dci AutoMilano sest meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:51 Shitorja , ,

Citroen C3 1.4hdi AutoMilano sest meseci garancija

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:50 Shitorja , ,

Seat Altea 1.9tdi AutoMilano sest meseci garancija

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:50 Shitorja , ,

Mercedes C200cdi AutoMilano sest meseci garancija

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:50 Shitorja , ,

Audi A3 1.9tdi AutoMilano sest meseci garancija

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano sest meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:49 Shitorja , ,

Toyota Yaris 1.3 benzin AutoMilano sest meseci garancija

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:48 Shitorja , ,

Peugeot 207 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:47 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano sest meseci garancija

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:47 Shitorja , ,

Renault Clio 1.0 benzin AutoMilano sest meseci garancija

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:47 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci AutoMilano sest meseci garancija

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:46 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0 benzin AutoMilano sest meseci garancija

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:46 Shitorja , ,

VW Golf VI 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:46 Shitorja , ,

Citroen C4 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

7 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:45 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.3cdti AutoMilano sest meseci garancija

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.3cdti AutoMilano sest meseci garancija

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione