Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Maj 23:17
Link:
, ,

Audi A4 2.0tdi 140ks

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 02:48
Link:
, ,

VW Touareg 5.0 V10 2007

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:11
Link:
, ,

Audi A5 dizel 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 23:39 , ,

BMW 525

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:06 , ,

Bmw X3 3.0 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 , ,

Dodge Journey 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:15 , ,

BMW 118d M-paket

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:20 , ,

Peugeot 508 2.0 4x4 DSG EXTRA CENA

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 , ,

Peugeot 307 2.0 registrian do 04.2022

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:08 Shitorja , ,

Peugeot 3008 active business 1.6 bluehdi 120ks АТ

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:56 Shitorja , ,

Peugeot 3008 active business 1.6 bluehdi 120ks SS AT

19 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:56 , ,

Honda Civic 2.2 i-CDTi 2008

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:16 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.4i DSG menuvac 7GTronic full oprema

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:16 Shitorja , ,

BMW X3 3.0D XDrive automatic redizajn 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Mercedes-Benz E 280cdi 190ps 2008 evo Automatic Avantgarde

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:06 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 4 MATIC AVANGARDE

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:00 Shitorja , ,

BMW 730d LONG Verzija Individual 2011 God “TOP SOSTOJBA”

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:45 Shitorja , ,

MERCEDES-BENZ C 250 CDI (150ps) 2010 go. AMG TOP SOSTOBA

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:51 Shitorja , ,

VW Caddy 2.0 Sdi 2006

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:51 Shitorja , ,

Alfa Romeo MiTo 1.3 jtd

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:51 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.3CDTI 2012

4 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 Shitorja , ,

VW Caddy 2.0 Sdi 2006 God

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:48 Shitorja , ,

Alfa Romeo MiTo 1.3 jtd

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:47 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.3 DDIS 2005

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Shitorja , ,

Suzuki Swift 2012 god

4 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.3 DDIS 2005 Godina

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 Shitorja , ,

Citroen Berlingo 1.6 Hdi -12 Euro 5

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 , ,

Nissan Micra 1.2 benzin 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:54 , ,

Opel Astra H SW 1.7cdti 92kw 125ks cosmo sport

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 04:05 , ,

Mercedes Benz B Klasa 200 CDI

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 22:37 , ,

Mercedes-Benz B klasa 200 CDI

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:25 , ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 23:17
Link:
, ,

Audi A4 2.0tdi 140ks

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 22:08 , ,

BMW 330

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 19:18 , ,

Renault Megane

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione