Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Maj 18:45
Link:
, ,

Mercedes-Benz cla 220 Shooting Brake

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 15:16
Link:
, ,

Citroen C4 Cactus 2020 nov

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Dje 21:26 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi 80hp redizajn nova 2008 Ch

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi "08

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:15 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi 80hp redizajn nova 2008 Ch

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:06 Shitorja , ,

PEUGEOT 308 1.6HDi, 2012god, FACELIFT, Euro 5

5 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:56 Shitorja , ,

PEUGEOT 308 1.6HDi, 2012god, FACELIFT, Euro 5

5 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:34 Shitorja , ,

Chevrolet Spark 1.0 Benz/plin 2011god Avto M&S

3 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:26 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec Avto Miro

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:22 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec facelift Avto Miro

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:55 , ,

RANGE ROVER SPORT 3.6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:36 , ,

MERCEDES-BENZ ML 270CDI PERFEKTEN

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 Shitorja , ,

Mercedes-Benz Sprinter 311cdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:37 Shitorja , ,

SPRINTER WV FORD PRITSCHE DOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:43 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec facelift Avto Miro

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:41 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec Avto Miro

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:59 , ,

BMW 118 dizel 2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25
Link:
, ,

SE PRODAVA FORD ESCORT KARAVAN

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 07:44 , ,

Opel corsa 1,7 cdti 2012g.

5 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:06 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:22 , ,

SE PRODAVA Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 23:57 , ,

Renault Megane 1.5 dci euro 5

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Maj 23:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 22:15 , ,

Ford Escort 1.8

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 21:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:09 , ,

Passat 2.0TDI 150PS Comfortline ACC SelfPark Heated Seats

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione