Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Gush 22:32
Линк
, ,

VW Polo GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:44 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:43 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:37 , ,

Opel Vectra c2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:54 , ,

ASTRA H 1.7CDTI COSMO PAKET 2009G ODLICNO SOCUVANA

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:09 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:03 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI I VOZILA XAVARISANI I ZDRAVI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 23:32 , ,

Prodavam opel astra 2.0 dizel

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 23:32 , ,

Opel astra

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 09:23 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 00:46 , ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2005god 150ks 110kW

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 00:14 , ,

Prodavam

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 22:55 , ,

Mitsubishi Asx 2016

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 21:24 , ,

Bmw 320d-177ks 2009god redizajn

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 19:55 , ,

SE PRODAVA OPEL ASTRA

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 12:28 , ,

Audi A3 2.0 TDI Quattro S Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 12:24 , ,

BMW X3 2.0D xDrive 2011 Panorama

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 12:24 , ,

Seat Ibiza FR 1.4 TFSI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 12:23 , ,

VW Golf 6 2.0 GTD 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 21:14 , ,

Ford fiesta ghia 1.2 benzin so 155000km uvesena od NL

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 09:24 , ,

Фиат Темпра- цена по договор

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Gush 19:03 , ,

Opel Meriva 1.7 diesel 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:19 , ,

Audi A3 1.6 TDI 2016 S-tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 19:28 , ,

Skoda Roomster 1.4 16V

3 350 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 18:16 , ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 15:03 , ,

Ford Focus Hatchback

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 03:55 , ,

Prodavam toyota

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 18:15
Линк
, ,

PRODAVAM OPEL ASTRA J 1.7 COSMO

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 16:07 Shitorja , ,

BMW f10 530d 258hp -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 16:04 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9 TDI -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 14:28 , ,

Daewoo Matiz

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 14:28 , ,

Renault Scenic II

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 22:32 , ,

VW Polo GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 17:24 , ,

VW Passat 1.6 tdi

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 15:55 , ,

VW Golf VII 1.6 TDI 2014 god. Moze zamena

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 00:38 , ,

Matiz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 09:01 , ,

BMW X1 s drive avtomatic navigacija 2.0

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione