Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 12:11 , ,

Opel Astra H 1.9 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:22 Shitorja , ,

Nissan Juke 1.5DCI 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:21 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.3 dizel 51kw 2006

3 350 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Shitorja , ,

Peugeot 508 1.6bluehdi 2016 automatik

12 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Shitorja , ,

Mazda 3 2.2 dizel skyactiv 150hp 2014

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:32 Shitorja , ,

Honda Civic 2.2 d 2008

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:32 Shitorja , ,

Audi A3 1.9 tdi 2005 Godina

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Shitorja , ,

Renault Megane 1.6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:32 Shitorja , ,

VW Touran 1.6 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:49 Shitorja , ,

BMW X6 3.5i X-Drive 2015

34 500 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:09 , ,

Mercedes A180 CDI Avantgard

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:17 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6ctdi 136ks euro6 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:45 Shitorja , ,

Peugeot 107 1.0i 2013 CH

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:45 Shitorja , ,

BMW 216d ACTIVE TOURER 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:44 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:44 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4 2011 facelift

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:43 Shitorja , ,

Nissan Qashqai Tekna 1.5dci 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 Shitorja , ,

VW Golf VI 1.6tdi united 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 Shitorja , ,

VW Touran 2.0 tdi bmt dsg 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:41 Shitorja , ,

Toyota RAV 4 2.2 D-4D 4x4 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:41 Shitorja , ,

VW Sharan 2.0 tdi bmt 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Shitorja , ,

BMW 118D 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Shitorja , ,

Hyundai Tucson1.7crdi XPossible 2016

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:39 Shitorja , ,

Nissan Qashqai 2.0dci 4X4 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:36 Shitorja , ,

Citroen C3 1.2 STT 80KW 2016 god

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:33 Shitorja , ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDm-2

6 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 10:21 , ,

Seat leon fr 2.0 150 hp

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Gush 11:05 , ,

Mercedes A180 CDI Avantgard

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 10:36 Shitorja , ,

Mercedes Benz glk 220cdi 4matic 2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 19:03 , ,

Se prodava Peugeot 206 !!!

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 11:15 Shitorja , ,

Kia Optima 1.7crd 136ks

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione