Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 13:40 Shitorja , ,

Mazda CX-3 1.5 CD 105

14 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:38 , ,

Се продава MINI COOPER MAYFAIR

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:24
Link:
, ,

Golf 7 1.6 highline bluemotion

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:00 , ,

Mercedes S 350 4Matic Long Bluetech Diesel

57 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:51 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 , ,

Citroen Berlingo 1.9 multispace

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Shitorja , ,

Peugeot 301 2017 1.6HDI od prv sopstvenik neuvezena

7 690 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:13 , ,

VW Tiguan 2.0tdi dsg 4x4

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 , ,

Citroen C4 benzin 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:18 , ,

Opel Combo 1.6cdti 77kw dizel klima 2015 tovarno

5 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

20 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:33 , ,

Renault Twingo

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:27
Link:
, ,

Оpel Astra dizel 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25
Link:
, ,

Оpel Astra dizel 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 , ,

Toyota RAV4 2.2 136ks 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:45 , ,

Polo 1.9 dizel so ful oprema servo klima 99god.

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 , ,

Mercedes vo odlichna sostojba so TNG

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 , ,

Mercedes vo odlichna sostojba so TNG

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 , ,

PEUGEOT 4007

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 , ,

FIAT ABARTH 500cc

1 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:16 , ,

Peugeot 307 HR 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:15 , ,

MINI COOPER

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:04 Shitorja , ,

Ford Focus Titanium prv sopstvenik neuvezen

7 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:49 , ,

Audi A8L 4.2 TDI 365ks ODLICNA

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 , ,

Skoda Felicia1.3 plin 1995 prv gazda

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 , ,

MINI COOPER S 230HP

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:09 , ,

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:32 , ,

Ford fusion 1.4tdci odlicno socuvan so klima

2 599 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:46 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:17 , ,

Range Rover Vogue autobiography

68 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione