Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 10:23
Link:
Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi 2xSLine 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 19:31
Link:
, ,

Renault Megane 3 1.5dci 110ks

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 17:25
Link:
Shitorja , ,

Citroen C3 1,6 HDi exclusive

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Dje 23:38 , ,

C5 2.0HDI 140KS so full oprema i hidraulika

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 , ,

Peugeot 407 Coupe 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 , ,

VW Touareg

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 , ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:06 , ,

BMW E90 318 2.O 95kw 129ks BENZIN PLIN ODLICNO

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:46 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:35 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 , ,

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:15 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:06 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 66kw sest brzini 2009 Unikat

3 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:01 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini perfekten

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:00 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:00 , ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi 110ks registrirana 2008

4 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 66kw sest brzini 2009 Unikat

3 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 , ,

Peugeot 407 coupe 2,0hdi

6 100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:16 , ,

Hyundai Getz 1.1 benzin neuvezuvan perfekten

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:56 , ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:10 Shitorja , ,

VW Touran 1.9 tdi 66kw perfektna uvoz Germanija

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:53 , ,

Итно продавам возило

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 , ,

Citroen C4

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:51 , ,

Peugeot 207 1.6 hdi

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:09 , ,

Punto EVO 2011g 1.3 multijet-DIESEL-75KS "FAB. NAVIGACIJA"

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:07 , ,

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:05 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9 tdi 105ks unikat uvoz Germanija

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:04 Shitorja , ,

Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija

4 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:04 , ,

Punto EVO 2011g 1.3 multijet-DIESEL-75KS "FAB. NAVIGACIJA"

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:03 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti servisna kniska uvoz Germanija

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:19 Shitorja , ,

Peugeot 207 1.4 sport 65kw nova uvoz Holandija

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione