Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Gush 13:53
Линк
,

BMW Z4 2.0

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 19:04
Линк
,

Audi A6 3.0 QUATTRO

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:20 ,

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:20 ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 ,

BMW X3 2.0 - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43
Линк
,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 990 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:59 ,

Seat Alhambra 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:39 ,

Kia Magentis 2001

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 Shitorja ,

Citroen C 5 1.6 eHDI 114ks 2013 navigacija

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:15 ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:24 ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 11:13 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 benzin ekstra euro5

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:13 Shitorja ,

Ford Kuga 2.0 tdci 100kw

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:08 ,

Opel Corsa 1.2, 100.000 km, 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:55 Shitorja ,

Smart Fortwo Pure top sostojba

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:28 ,

Opel Meriva 1.3 EcoFlex

2 999 EUR

Dje 03:55 ,

OPEL Meriva 1.4

3 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Gush 17:02 ,

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 15:29 ,

Fiat Stilo 1.8

1 700 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 09:18 Shitorja ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 66KW (90KS) 2006 GODINA

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 00:58
Линк
,

Reanult Talisman

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 23:16 ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 16:17 ,

Smart For Four 1.1 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gush 15:21 Shitorja ,

Opel Astra 1.3cdi eko

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 15:21 Shitorja ,

Seat Altea XL TDI 1.6

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 15:21 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5 DIC navi plus panorama

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 14:22 ,

Fiat Punto

1 MKD

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 09:58 Shitorja ,

Renault Grand scenic 1.9 dci

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 21:10 ,

PEUGEOT 207 1.6HDI 80kw 108ks

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:04 ,

Mercedes-Benz CLS 320 CDI

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 14:01 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5dci

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 10:52 ,

automobil

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione